Maske Üretimi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Şahin Rulman’da! 

Dikişsiz maske üretimi yaparken maske üretimi için gerekli ekipmanlara ihtiyacınız vardır. Bu tarz ihtiyaçlarınızı gidermek adına sizin için bu blog yazısını hazırladık.Bu ekipmanlar sonik jeneratör, maske makinası makası ve ultrasonik kaynak makinası gibi ekipmanlardır. Maske makinası malzemeleri ihtiyaçlarınızı gidermek adına sizin için bu blog yazısını hazırladık.  


1. Sonik Kaynak Makinası

maske üretimi için sonik kaynak makinası


Maske üretimi için gerekli olan cihazlardan biri ultrasonik kaynak cihazıdır. Ultrasonik kaynak cihazları maske imalatı sırasında maskenin kulak ve gövde bölümünde kullanılır. Dikişsiz maske imalatı için kaynak makinası güvenli üretim için önemlidir. Doğru kalibrasyon sağlayarak makinanın performansını arttırabilir ve maske üretim hızınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kurulum sırasında frekans ölçer ile horn frekansı ölçümü yapılır ve mutlak değer cihaza girildiğinde ürün tam performans göstermektedir. 20Khz 2000 Watt Ultra Sonik kaynak cihazımızı incelemek için ilgili linke göz atabilirsiniz. 


 

2.Otomatik Maske Makineleri İçin Havalı Makas olarak

maske makinası havalı makas

Maske üretiminde maskeleri ürettikten sonra maskeleri birbirinden ayırmaya ihtiyacınız vardır. Bunu güvenli yapabilmeniz için ise maske üretim makinası için havalı makas kullanmalısınız. Kusursuz kesim sağlayarak kaliteli maske üretimi yapmanızı sağlayan makas pratik kullanımlıdır. Ortaya temiz bir görüntü çıkar. Hidrolik havalı makasımızı incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

3. Sonik Kaynak Cihaz Makinaları İçin Piezo Seramik

maske üretim sonik kaynak cihazı


Piezo seramik malzemeler kuvvetleri, basınçları ve hızlandırmaları elektrik sinyallerine dönüştürme ile görevlidir. Ultrasonik transdüserler ve aktüatörlerde elektrik voltajlarını deformasyona dönüştürürler. Mükemmel sıcaklık kararlılığına sahiptirler. Maske üretimi için kullanabileceğiniz önemli parçalardan biridir. 


 

Şahin Rulman güvencesi ile maske makinası  malzemeleri satın almak için ilgili linke tıklayabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı maske üretimi yaparken kullanabileceğiniz ürünler Şahin Rulman’da en uygun fiyat garantisi ile beğeninize sunulmakta!